3 DITE PLAZH NE PARAJSEN E JUGUT-… Tirana

Description

3 DITE PLAZH NE PARAJSEN E JUGUT- 69 EURO
 
NISJE DHE CMIMET SIPAS DATATVE 
*4-6, 11-13 Qershor , €69
*18-20, 25-27 Qershor , €79
*2-4, 9-11 Korrik , €89
*16-18, Korrik , €99
*23-25, 30 Korrik – 1 Gusht ,6-8, 13-15, €109
*20-22, 27-29 Gusht €99
*3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator €79
VIZITOHEN 
#DHËRMI – #HIMARË – #DRIMADHË
 
PROGRAMI:
Dita e Pare :
-Nisja nga Tirana oren 06:00 .
-Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
- Nisja nga Elbasani ne oren 05:00 .
Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .
 
Dita e Dyte :
Konsumimi i mengjesit. Vizite ne kalane e Himares, plazh ne Potam dhe pas drekes do viztiojme plazhin ne Drimadhe. Konsumimi i darkes ne restorantin e hotelit. Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Drimadhesit (personat qe akomodohen ne Villa Marko shijojn jeten e nates ne Dhermi)  .
 
Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .
 
Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit :
 
Informacione mbi akomodimin :
Vila Marko  . Ndodhet 100 meter larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .
PERSFSHIHEN

*AKOMODIMI 2 NETE NE VILA MARKO ( 100M LARG PLAZHIT)

*TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS

*MENGJESET DHE DARKAT ( NE RESTORANT BUZE DETIT )

*GUIDA GJATE GJITHE UDHETIMIT.
 

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*DREKAT

*BILETA SKAFIT PER NE GJIPE , 1200 LEKE .

*BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE .

*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN " NE CMIM PERFSHIHET "


 
SHENIM: PER PERSONAT QE AKOMODOHEN TEK VILA MARKO PER TRANSFERAT PER PLAZH NE DRIMADHE , PER ARSYE TE MUNGESES SE INFRASTRUKTURES DHE TRAFIKUT DUHET TE KRYEJNE NJE ECJE 5-10 MINUTA NE KEMBE NGA HOTELI NE PIKEN E TAKIMIT ME AUTOBUSIN.-Z-
 
 

Description

3 DITE PLAZH NE PARAJSEN E JUGUT- 69 EURO
 

Read More

Description

3 DITE PLAZH NE PARAJSEN E JUGUT- 69 EURO
 
NISJE DHE CMIMET SIPAS DATATVE 
*4-6, 11-13 Qershor , €69
*18-20, 25-27 Qershor , €79
*2-4, 9-11 Korrik , €89
*16-18, Korrik , €99
*23-25, 30 Korrik – 1 Gusht ,6-8, 13-15, €109
*20-22, 27-29 Gusht €99
*3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator €79
VIZITOHEN 
#DHËRMI – #HIMARË – #DRIMADHË
 
PROGRAMI:
Dita e Pare :
-Nisja nga Tirana oren 06:00 .
-Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
- Nisja nga Elbasani ne oren 05:00 .
Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .
 
Dita e Dyte :
Konsumimi i mengjesit. Vizite ne kalane e Himares, plazh ne Potam dhe pas drekes do viztiojme plazhin ne Drimadhe. Konsumimi i darkes ne restorantin e hotelit. Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Drimadhesit (personat qe akomodohen ne Villa Marko shijojn jeten e nates ne Dhermi)  .
 
Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .
 
Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit :
 
Informacione mbi akomodimin :
Vila Marko  . Ndodhet 100 meter larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .
PERSFSHIHEN

*AKOMODIMI 2 NETE NE VILA MARKO ( 100M LARG PLAZHIT)

*TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS

*MENGJESET DHE DARKAT ( NE RESTORANT BUZE DETIT )

*GUIDA GJATE GJITHE UDHETIMIT.
 

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*DREKAT

*BILETA SKAFIT PER NE GJIPE , 1200 LEKE .

*BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE .

*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN " NE CMIM PERFSHIHET "


 
SHENIM: PER PERSONAT QE AKOMODOHEN TEK VILA MARKO PER TRANSFERAT PER PLAZH NE DRIMADHE , PER ARSYE TE MUNGESES SE INFRASTRUKTURES DHE TRAFIKUT DUHET TE KRYEJNE NJE ECJE 5-10 MINUTA NE KEMBE NGA HOTELI NE PIKEN E TAKIMIT ME AUTOBUSIN.-Z-
 
 
Select Date
Who No. Price
Adults 0 0

Total 0
Deposit Now 0

Privacy Policy


Payment Types

Wire Transfer - Paypal - Master/ Visa Card - Cash -

Days : 3 | Nights : 2


Inclusions


 • Cab Facilities
 • Local tax
 • Playground Nearby
 • Return Ferry Tickets
 • Bike equipment
 • Complimentary Breakfast
 • Local Guides/Maps
 • Collision Coverage
 • Transportation
 • Restaurant Nearby
 • Golf Nearby
 • Deluxe Coach
 • Central Air/Heat
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Live entertainment
 • Dinner
 • Cruise
 • Room service and meals
 • Professional tour escort
 • Beach Access
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Suitable for Children
 • Historic Area Nearby
 • Snowcat ride
 • Admission to park(s)
 • Driver
 • Diving Nearby
 • Service fee for tour guide
 • Air Conditioning
 • Internet Access
 • Hotel pickup and drop off
 • Amusement Park Nearby
 • Gratuities (optional)
 • Safety deposit boxes
 • Lunch
 • wheelchair
 • Jetski Tours Nearby
 • Shopping
 • Deck Furniture
 • Security System
 • State/National Park Nearby

Exclusions


 •     Extra stay pre/post tour    
 •     Extra water bottle charges    
 •     Medicines required if any    
 •     Airfare & airport taxes    
 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     All meals and drinks    
 •     Tips to coach drivers    
 •     Tips and Gratuities    
 •     Return Airport Transfer    
 •     Any optional tours    
 •     Any airport arrival/departure tax    
 •     Alcoholic beverages    

Write Review x

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated